SILVER & METAL / Silver / Salt cellar 6514340
nr 651 4340
SALT CELLAR
Silver med glasinsats, 19th/20th century, Hanau silver, Troligen Simon Rosenau (Bad Kissingen), length: 12, height: 7, Dekordelar saknas + nagg.
Silver med glasinsats, 1800-/1900-tal, Hanau silver, Troligen Simon Rosenau (Bad Kissingen), längd: 12, höjd: 7, + saltsked
Condition: Dekordelar saknas + nagg
1000
SEK 750
Monday August 16 2010
at 19:14:56
13/8 17:43:50
16/8 19:00:17
750 kr